عایق الیاف دار رطوبتی جهت ایزولاسیون انواع سطوح : این رزین برای ضد آب نمودن سطوح سیمانی/گچی/آجری و… کاربرد دارد این محصول دارای خاصیت واترپروفی ۱۰۰% (Qv109) و الاستیسیته (انعطاف) (T.G-6) و PH خنثی می باشد. این ماده را می توان به صورت خالص بر روی سطوح نما اعم از آجر و سنگ و نیز جهت ضد لکه و چربی نمودن سنگ های کف استفاده نمود. این محصول دارای غلظت بالایی می باشد و این خاصیت ، کار با آن را بسیار راحت می نماید. این محصـول یک رزین اکریلیک با ساختار نانو می باشد. چسبندگی بالای این رزین آن را از رزین های دیگر متمایز می نماید و بر خلاف رزین های موجود در بازار به سرما و گرما حساس نمی باشد.

موارد مصرف :

موارد مصرف جهت پر نمودن خلل و فرج سطوح آجری و سنگ، مناسب سنگ های تیشه ای و قیچی، ایجاد درخشندگی و جلا در سنگ نما و کف، همراه با خواص ضد آب و شستشوی آسان و ضد لکه و چربی ترکیبات نانو ذرات، مواد کوپلیمری اکریلیک ، حلال آب مقطر روش مصرف در ابتدا سطح را از هر گونه آلودگی پاک نمائید، سپس با استفاده از یک ابر تمیز رزین را بر روی سطح های با بافت آجری (آجر و یا سنگ های دارای جذب بالا) و با کمک اسپری های ایرلس بر روی بافت سنگ های صیقلی اجرا نمائید.

هر لیتر از این محصول توانایی پوشش دهی ۶ الی ۸ متر مربع را دارد.

مزایای عایق الیاف دار رطوبتی :

  • قابلیت چسبندگی بر روی تمام سطوح (فلز ،گچ ،سیمان ،سنگ و PVC )
  • قابلیت چسبندگی بر روی دیوارهای افقی و عمودی به هم و عدم ترک خوردن در محل اتصال دو دیواره .
  • چسبندگی فوق العاده انواع چسب کاشی بر روی آن.
  • دارای انعطاف بالا می باشد و در برابر ترک خوردگی بسیار مقاوم است.
  • به سادگی توسط لیسه ،کاردک وماله قابل اجرا می باشد.
  • به دلیل همرنگ بودن با صفحات الیافدار سیمانی و پوشش دهی کامل جهت درزها و پیچ های خارجی و داخلی انواع دیوارهای سمنت برد قابل استفاده می باشد.
  • قابل رنگ آمیزی.
  • ۵۰ سال عمر مفید.

همچینین این محصول یک ژل مخصوص آب بندی و ایزولاسیون موضعی است. نم زدگی، نشت آب و رطوبت در قسمت های مختلف ساختمان و سازه از مشکل ساز ترین مسائل روزمره می باشد. رفع این معضل در روش های سنتی تخریب و بازسازی سطح و لایه های ایزولاسیون قدیمی و صرف هزینه زیاد و همراه با بهم ریختگی محیط زندگی می باشد. ژل نانو ، روشی نوین، قطعی و کاملاً موثر و کم هزینه را پیش پای شما می گذارد که بدون نیاز به تخریب و تحمل هزینه های گزاف در کمترین زمان و بدون بهم ریختگی محیط، نفوذ آب را بطور کامل و برای همیشه بر طرف نمائید.